درباره 0171 هاست
گروه مهندسی 0171 هاست از بهار سال 1382 فعالیت خود را در زمینه طراحی وب و با هدف توسعه وب فارسی آغاز نمود، سپس در سال 1384 با راه اندازی اولین سرور میزبانی وب خود، رسما فعالیتش را در زمینه ارائه خدمات هاستینگ شروع کرد.
هم اکنون 0171 هاست با نزدیک به 9 سال تجربه و تخصص در عرصه وب و جلب اعتماد صدها مشتری حقیقی و حقوقی با تکیه بر پشتوانه قوی خود میزبان مطمئنی برای وب سایتهای شخصی و سازمانی شماست.

در حال حاضر 0171 هاست با در اختیار داشتن چندین سرور اختصاصی در چندین کشور اروپایی و امریکایی نظیر انگلستان، آلمان، کانادا،سوئد،آمریکا،روسیه،هلند و فرانسه با در اختیار داشتن تیمی مجرب و متخصص، و همچنین با ارائه خدماتی مطابق با استانداردهای جهانی، خدمات میزبانی امن و مناسبی را برای کاربران خود فراهم نموده است.

0171 هاست به عنوان یکی از پیشگامان صنعت هاستینگ در ایران، با ارائه انواع خدمات وابسته به وب و همچنین میزبانی صدها وب سایت شرکتی، سازمانی و شخصی، همواره کوشیده است خدماتی متمایز و برتر را تقدیم کاربران خود نماید.
در این راستا 0171 هاست تلاش نموده است سرورهایی با برترین و کاراترین سخت افزارها را به کار گیرد تا علاوه بر هر چه بالاتر بردن کیفیت سرویس ها، بتواند همواره رضایت کاربران خود را در بالاترین سطح حفظ نماید.

اگر همچنان در انتخاب خود تردید دارید، دلایل تمایز و برتری 0171 هاست را مطالعه بفرمایید : چرا 0171 هاست ؟