قوانین و شرایط استفاده از خدمات 0171 هاست
در ازای مبلغی که شما میپردازید، ما وب سایت شما را بر روی یک یا چند تا از سرورهای خود میزبانی میکنیم. تا زمانیکه شما شرایط و ضوابط استفاده از سرویسهای ما و یا هر توافق نامه ی دیگری که ممکن است بین شما و 0171 هاست برقرار شود را رعایت نمایید میتوانید از سرویسهای 0171 هاست استفاده کنید. 0171 هاست تضمین مینماید تمام سرویسهای خود را اعم از اشتراکی و اختصاصی، دقیقا طبق مشخصاتی که در سایت آمده است به مشتری ارائه کند و سرویس گیرنده(مشتری) نیز متعهد میشود که از سرویسها فقط در چهارچوب مشخصات تعیین شده برای آن سرویس استفاده نماید. زین پس در این صفحه کلمه ی "خدمات" اشاره به سرویسهای میزبانی و هرگونه سرویس دیگری که توسط 0171 هاست ارائه میشود دارد، و کلمه ی "شرکت"، "ما" و یا 0171 هاست اشاره به گروه خدمات میزبانی 0171 هاست دارد.

میزبانی داده ها

برای ما جهت میزبانی وب سایت شما بسیار مهم است که فایلها و محتویات وب سایت شما بر روی سرورهای ما قرار داشته باشند. با انجام دادن اینکار، شما به ما این اجازه را میدهید که فایلها و محتویاتتان را در دسترس کاربران اینترنت قرار دهیم. بدیهی است مسئولیت این محتوا به عهده سرویس گیرنده (مشتری) بوده و 0171 هاست هیچ مسئولیتی در قبال محتوای وب سایت کاربران خود ندارد. همچنین برای جلوگیری از خسارات احتمالی و غیر قابل پیشبینی، سرویس گیرنده (مشتری) موظف است یک نسخه پشتیبان از فایل ها و پایگاه های داده ای که بر روی سرورهای 0171 هاست قرار میدهد به صورت مرتب تهیه کرده و نزد خود نگهداری کند تا در صورت بروز هرگونه مشکل فنی نظیر خرابی سرور، مشکلات شبکه، پاک شدن داده ها از روی سرورهای 0171 هاست و ... بتواند فایلها و داده های خود را بازیابی نماید.

اطلاعات شخصی کاربران

کاربر موظف است اطلاعات خواسته شده در هنگام ثبت نام را به طور صحیح و کامل در اختیار 0171 هاست قرار دهد. در مقابل، 0171 هاست متعهد میشود اطلاعات شخصی کاربر نظیر نشانی ایمیل، آدرس، شماره تلفن و... به صورت کاملا امن نزد خود نگهداری نماید و نیز از آنجا که حفظ حریم خصوصی کاربران برای 0171 هاست بسیار حائز اهمیت میباشد 0171 هاست متعهد میشود که اطلاعات خصوصی کاربرانش را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار ندهد. با اقدام به خرید یکی از خدمات 0171 هاست، به ما این اجازه را میدهید که در موارد ضروری مثل بررسی های داخلی شرکت، بررسی وب سایت و محتوای وب سایت شما و مسائلی از این قبیل از اطلاعات شخصی شما استفاده نماییم.
0171 هاست موظف است چنانچه درخواست رسمی از سوی مراجع و ارگان های قضایی و یا دولتی مبنی بر در اختیار گذاشتن مشخصات کاربران دریافت کند، مشخصات فردی کاربران را تسلیم آن مرجع و یا ارگان نماید.

پشتیبان گیری

0171 هاست تمام توان خود را در جهت تهیه نسخه ی پشتیبان از وب سایت کاربران به صورت مداوم بکار میگیرد، ولی همانند هر سیستم رایانه ای دیگری، پشتیبان گیری میتواند ناموفق باشد. به همین منظور ما به شما توصیه میکنیم دائما یک نسخه ی پشتیبان از وب سایت خود تهیه نمایید.
مسئولیت و پاسخگویی در قبال فایلهای آپلود شده بر روی سرورهای 0171 هاست توسط سرویس گیرنده (مشتری) به عهده ی شخص سرویس گیرنده بوده و هیچ مسئولیتی در این زمینه متوجه 0171 هاست نخواهد بود.
0171 هاست به هیچ وجه مسئولیت خرابی و آسیب دیدگی فایلهای کاربران، وب سایت کاربران و یا هر نوع خرابی و یا آسیب دیدگی دیگر که در اثر بی دقتی و یا اشتباه کاربر به وجود آمده باشد را نمیپذیرد.
0171 هاست موظف به تهیه بک آپ از کلیه ی فایلها و اطلاعات کاربر نظیر (و نه محدود به) وب سایت ها، دیتابیس ها، فایلهای وب، ایمیل ها و فایلها و اطلاعات دیگر کاربر نمیباشد. اصفهان ضمانت نمیکند که فایلها و وب سایت های کاربران به هیچ وجه حذف و یا خراب نمیشوند و همچنین ضمانت نمیکند که نسخه ی پشتیبان از سایتهای کاربران همیشه موجود باشد. کاربران موظف هستند که همیشه از فایلها و وبسایتهای خود نسخه ی پشتیبان تهیه کنند و بر روی رایانه ی شخصی خود نگهداری نمایند. همچنین 0171 هاستمؤکدا توصیه میکند یک نسخه ی پشتیبان اضافی (بر روی CD، رایانه دیگر و ...) برای جلوگیری از از دست دادن فایلها و و داده های خود تهیه و نگهداری نمایند.
سرویس گیرنده وظیفه ی تهیه ی نسخه ی پشتیبان از وب سایت و اطلاعات خود را دارد.

استفاده/فعالیت غیرمجاز

حفظ کیفیت خدمات همیشه در درجه اول اهمیت برای 0171 هاست بوده است. لذا در راستای این سیاست، با فعالیتهای غیر مجاز و سوء استفاده از منابع سرورهای 0171 هاست در جهت فعالیتهای زیر برخورد خواهد شد و تمامی سرویس هایی که کاربر متخلف نزد 0171 هاست دارد، جهت بررسی موضوع، مسدود و در صورت عدم توانایی کاربر در توجیه تخلف، سرویس های کاربر متخلف برای همیشه از روی سرورهای 0171 هاست حذف و هیچ وجهی مسترد نخواهد شد:
  • هک کردن، شامل مواردی نظیر: نفوذ و یا تلاش برای دسترسی بدون اجازه به وب سایتها، شبکه ها و رایانه های دیگر، Port Scan و تمامی اعمال خرابکارانه، کلاهبرداری، سرقت اطلاعات کاربران و...
  • ارسال ایمیل های تبلیغاتی و هرزنامه (اسپمینگ) و همچنین ارسال ایمیلهای انبوه و ناخواسته
  • استفاده از اسکریپتها و نرم افزارهایی که منابع سرور را بیش از حد مجاز اشغال نمایند و منجر به افت کیفیت و وارد نمودن فشار مضاعف به سرور شوند. نظیر اسکریپت های چت آنلاین، لیچ، آپلود سنتر و...
  • آپلود فایلهای غیر مجاز، نظیر (و نه محدود به) شل ها و همچنین فایلهای غیر اخلاقی و نیز هر گونه اطلاعاتی که منجر به برخورد قضایی و یا فیلترینگ سایت مذبور گردد، مانند آپلود فایلهای موزیک و فیلم غیر مجاز و نظیر آن.
  • راه اندازی وب سایتهایی با محتوای مجرمانه و یا مغایر با قوانین جمهوری اسلامی و قانون جرایم رایانه ای
  • راه اندازی آپلودسنتر و دانلودسنتر بر روی سرورهای هاست اشتراکی

شرایط سفارش و امور مالی

ثبت سفارش توسط مشتری، به منزله ی قبول شرایط و قوانین 0171 هاست میباشد.
سفارشات ثبت شده، فقط به مدت 3 روز از تاریخ ثبت سفارش، قابل پرداخت خواهند بود و پس از آن منقضی خواهند شد و کاربر باید مجددا سفارش جدیدی در سیستم ثبت کند.
پس از خرید یکی از سرویس های میزبانی 0171 هاست توسط کاربر، 0171 هاست متعهد میشود مادامیکه کاربر سرویس خود را تمدید نماید، سرویس مربوطه در دوره های بعد نیز با همان قیمت اولیه برای او محاسبه شود. بنابراین کاربران فعال مشمول افزایش قیمت احتمالی در آینده نخواهند شد. مگر اینکه سرویس خود را ارتقا دهند و یا وقفه ای در پرداخت صورتحساب آنها رخ دهد.
ارائه ی سرویس به وب سایتهای پرترافیک و حجیم بر روی سرورهای هاست معمولی امکان پذیر نمیباشد. دارندگان سایتهای پرترافیک و حجیم باید قبل از سفارش با واحد فروش 0171 هاست در خصوص دریافت سرویس مناسب برای وب سایت خود مشورت کنند. واضح است در صورت عدم توجه به این مساله، سرویس مربوطه مسدود خواهد شد و وجهی مسترد نمیگردد.
در سرویس هایی که شامل دامنه ی رایگان می باشند، ثبت دامنه ی رایگان فقط در هنگام ثبت سفارش امکان پذیر می باشد و پس از آن شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال ثبت دامنه ی رایگان برای مشتری نخواهد داشت.
استرداد وجه تنها به مدت 15 روز پس از ثبت سفارش امکانپذیر خواهد بود.
هزینه ی ثبت دامنه قابل برگشت نخواهد بود.
هزینه خرید سرور اختصاصی قابل استرداد نخواهد بود.
اگر مشتری، سرویس میزبانی به همراه دامنه خریداری کرده باشد (حتی سرویسهای شامل دامنه ی رایگان) در صورت درخواست استرداد وجه، هزینه ی ثبت دامنه طبق جدول تعرفه ی دامنه در سایت 0171 هاست، از مبلغ سرویس کسر شده و الباقی مبلغ به حساب اعلام شده توسط مشتری مسترد میگردد.
ارائه بک آپ سرویس های مسدود شده، فقط تا 10 روز پس از تاریخ سررسید صورتحساب امکانپذیر است. بدیهی است پس از این مدت، ارائه بک آپ فقط در صورت پرداخت صورتحساب میسر خواهد بود.
اطلاعات سرویس های منقضی شده، فقط تا 15 روز پس از سررسید صورتحساب بر روی سرورهای 0171 هاست نگهداری خواهند شد و پس از این مدت در صورت عدم پرداخت صورتحساب، سرویس مربوطه به کلی از روی سرور حذف خواهد شد و اصفهان سور هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات از دست رفته ی کاربر نخواهد داشت.

پشتیبانی

تیم پشتیبانی 0171 هاست فقط مسئولیت رسیدگی به مشکلات مرتبط با خدمات ارائه شده توسط 0171 هاست را دارد و در رابطه با برنامه ها و اسکریپتهایی که کاربر بر روی هاست و یا سرور خود نصب و ذخیره میکند هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
همچنین کاربر باید آشنایی مقدماتی با مبحث هاستینگ و سرویسهای مرتبط با آن را داشته باشد و 0171 هاست هیچ تعهدی در قبال آموزش کاربران ندارد.
همچنین استفاده از اسکریپت ها و سیستم های مدیریت محتوایی که نیازمند غیر فعال کردن safe_mode و یا فعال نمودن register_globals و یا نیازمند استفاده از php.ini اختصاصی و سفارشی شده هستند، ممنوع می باشد. نظیر PHP Nuke و PHP BB .

سرور مجازی

با توجه به غیرقانونی بودن نصب و استفاده از تورنت بر روی سرورهای مجازی در کشور امریکا، نصب و استفاده از برنامه های تورنت و یا دانلود فایلهای تورنت ممنوع میباشد. در صورت دریافت شکایت و یا اخطار از سوی دیتاسنتر، سرویس کاربر متخلف قطع خواهد شد.


قوانین و شرایط استفاده از خدمات 0171 هاست دائما بروزرسانی خواهد شد. لذا همه ی کاربران موظف به مراجعه به این صفحه و مطالعه ی قوانین جدید می باشند.